S T A R T E S K
 • Zadzwoń : +48 513 7333 75

 • Auto Złomowanie

img

Auto Złom Dąbrowa Górnicza - Skup i złomowanie samochodów.

Firma powstała ponad dekadę temu prowadząc skup złomu - dynamiczny rozwój spowodował powstanie największej stacji recyklingu i kasacji aut w polsce południowej. Profesjonalizm, doświadczenie, najlepsze ceny - Nasza stacja recyklingu pojazdów prowadzi lokalny skup pojazdów w mieście Dąbrowa Górnicza - sprawdź nasze ceny i oddaj auto do złomowania w autoryzowanej stacji auto złomowania.

Posiadamy zezwolenie na prowadzenie stacji demontażu. Rynek nasycony jest handlarzami i pośrednikami prowadzącymi skup pojazdów - uniknij niepotrzebnych problemów związanych z dokumentacją i wyrejstrowaniem. Nasza firma Auto Recykling Skup Złomu gwarantuje zbycie pojazdu oraz wyrejestowanie poświadczone zaświadczeniem o demontażu auta.

Złomuje legalnie i w najlepszej cenie. Złomowisko #1 Dąbrowa Górnicza w regionie zaprasza do wyceny pojazdu na złom bądź komis. Nasz skup złomu (autorecykling Dąbrowa Górnicza) oferuje skup i odbiór auta tego samego dnia. Sprawdź nasza ofertę na złomowanie i skup auta w okolicy Dąbrowa Górnicza.

Dbamy o środowisko. Według najwyższyc standardów prowadzimy recykling aut, celem naszej firmy jest odwraczenie polskich dróg z aut niebezpiecznych dla środowiska & społeczeństwa, oddając stary samochód przyczyniasz się do zminiejszenia emisji - płacimy za każde stare auto.

img img

Masz auto na sprzedaż lub na złom Dąbrowa Górnicza skorzystaj z naszej propozycji odkupu Twojego pojazdu w najlepszej cenie.

Nasz auto komis zaprasza do skup samochodów za gotówkę Dąbrowa Górnicza aut nowych, powypadkowych oraz uszkodzonych.

 • schrott.PRO

  Zajmujemy się szeroko pojętym recyklingiem złomu i pojazdów. Naszym Klientom gwarantujemy nawyższe ceny odkupu, profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo transakcji sprzedaży pojazdu w naszej firmie. Już dziś skorzystaj z oferty naszego złomowiska - schrott.PRO

Komentarze

 • img
  Tomek, Dąbrowa Górnicza schrott.PRO

  Dobra cena i szybka realizacja złomowania mojego auta, polecam.

 • img
  Marek schrott.PRO

  Auto oddane na złom w konkurencyjnej cenie, polecam

\